Residencial Pita Ξενοδοχείο
| Wi-Fi | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Έχει επίσης ιδιωτική στάθμευση.
Praia Do Prado είναι σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια και Praia do Centro απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το άνετο Residencial Pita Ξενοδοχείο. Atelier de Agadman απέχει επίσης 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια διαθέτουν αίθριο και μπαλκόνι καθώς και ρυθμιζόμενος κλιματισμός, και επίσης τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια.
Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν επίσης το Restaurante Brilho Do Sol, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Εκκλησία Nossa Senhora da Purificacao2,7 χλμ.
- Atelier de Agadman1,8 χλμ.
- Παραλία Centro3,8 χλμ.
- Parque Nacional do Descobrimento2,2 χλμ.
- Praia Do Prado2,4 χλμ.
- Tororao Beach1,1 χλμ.
- Praia Do Coqueiral2,4 χλμ.
- Igreja Matriz de Nossa Senhora da Purificação2,6 χλμ.
- Παραλία Coqueiral2,9 χλμ.
- Praia da Lagoa Grande1,8 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μουκούρι172 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Residencial Pita Ξενοδοχείο;
Θα χρειαστούν 15 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Residencial Pita Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης. - 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Residencial Pita Ξενοδοχείο;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο ιδιωτική στάθμευση του τo Residencial Pita Ξενοδοχείο. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Residencial Pita Ξενοδοχείο;
Στο άνετο Residencial Pita Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Residencial Pita Ξενοδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε τo Residencial Pita Ξενοδοχείο αποτελεί 44$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε ξενώνας;
Οι πελάτες του ξενώνας μπορούν να πληρώσουν με Visa, MasterCard και Hipercard.